Etusivu » Oulu » Yhteystiedot Oulu

Asiakaspalvelu: Oulun toimipaikan asiakaspalvelu on avoinna ma-pe klo 9-15.
Käyntiosoite: Torikatu 22 A (2. krs)
Postiosoite: PL 2437, 90014 Oulun yliopisto
Sähköposti: kesayo@pohjois-pohjanmaa.fi
Puhelimet: 044 465 2205 ja 044 465 2206, toimisto ja ilmoittautuminen

Henkilökunnan yhteystiedot

Irene Myllylä
rehtori
044 465 2200044 465 2200
irene.myllyla@pohjois-pohjanmaa.fi
Riitta Niku
koulutussuunnittelija (ammatillinen täydennyskoulutus)
044 465 2201044 465 2201
riitta.niku@pohjois-pohjanmaa.fi
Eija Raatikainen
koulutussuunnittelija (ammatillinen täydennyskoulutus)
044 465 2202044 465 2202
eija.raatikainen@pohjois-pohjanmaa.fi
Merja Kuure
koulutussuunnittelija (ammatillinen täydennyskoulutus, avoin yliopisto-opetus)
044 465 2203044 465 2203
merja.kuure@pohjois-pohjanmaa.fi
Jaana Rantanen
koulutussuunnittelija (avoin yliopisto-opetus)
044 465 2204044 465 2204
jaana.rantanen@pohjois-pohjanmaa.fi
Anne Pohjanen
koulutussuunnittelija (avoin yliopisto-opetus)
044 465 2207044 465 2207
anne.pohjanen@pohjois-pohjanmaa.fi
Joakim Tervonen
koulutussihteeri (opiskelijapalvelut, ilmoittautuminen, tenttiasiat)
044 465 2205044 465 2205
joakim.tervonen@pohjois-pohjanmaa.fi
Sirpa Vesala
osastosihteeri (opiskelijapalvelut, ilmoittautuminen, laskutus)
044 465 2206044 465 2206
sirpa.vesala@pohjois-pohjanmaa.fi
Eija Väyrynen
taloussihteeri
044 465 2208044 465 2208
eija.vayrynen@pohjois-pohjanmaa.fi
Eila Pulkkinen
(opetuspalkkiot, palkat)
040 865 6957040 865 6957
eila.pulkkinen@kuusamo.fi