Etusivu » Seniorit » Ikääntyvien yliopisto ja senioritoiminta
  Koulutuksen nimi Toimipaikka Ajankohta
1 Ikääntyvien kirjallisuusseminaari IKISEMMA Oulu 20.02.2020-07.05.2020
2 Ikääntyvien yliopiston verkkoluentosarja keväällä 2020 Kuusamossa Kuusamo 15.01.2020-06.05.2020
3 Ikääntyvien yliopiston verkkoluentosarja keväällä 2020 Oulussa Oulu 05.02.2020-06.05.2020
4 Ikääntyvien yliopiston verkkoluentosarja keväällä 2020 Pyhäjärvellä Pyhäjärvi, Ylivieska 22.01.2020-06.05.2020
5 Ikääntyvien yliopiston verkkoluentosarja keväällä 2020 Raahessa Raahe 05.02.2020-22.04.2020
6 Ikääntyvien yliopiston verkkoluentosarja keväällä 2020 Ylivieskassa Pyhäjärvi, Ylivieska 22.01.2020-06.05.2020
7 Kirjoittajaryhmä senioreille Oulu 16.01.2020-14.05.2020
8 Lempeä hyvän olon päivä senioreille Oulu 20.05.2020
9 Maalausryhmä senioreille Oulu 23.01.2020-28.05.2020
10 Mobiilitreeniä senioreille, alkeiskurssi Oulu 28.01.2020-30.01.2020
11 Mobiilitreeniä senioreille, jatkokurssi Oulu 04.02.2020-06.02.2020
12 Nettikerho senioreille, alkeiskurssi Oulu 13.02.2020-23.04.2020
13 Nettikerho senioreille, teemakurssi Oulu 20.02.2020-30.04.2020
14 Seniorijooga, ryhmä 1 Oulu 13.01.2020-06.04.2020
15 Seniorijooga, ryhmä 2 Oulu 13.01.2020-06.04.2020
16 Seniorin jooga & rentoutus Oulu 20.04.2020-18.05.2020
17 Seniorin lempeä jumppa Oulu 13.01.2020-06.04.2020
18 Sometellen - sosiaalisen median kurssi senioreille Oulu 12.02.2020-25.02.2020
19 Älylaite tutuksi -kurssi, Törmänen Kuusamo 14.01.2020-11.02.2020