Etusivu » Seniorit

Seniorit

  Koulutuksen nimi Toimipaikka Ajankohta
1 Ikääntyvien kirjallisuusseminaari IKISEMMA Oulu 03.10.2019-12.12.2019
2 Ikääntyvien yliopiston verkkoluentosarja keväällä 2020 Oulussa Oulu 05.02.2020-06.05.2020
3 Ikääntyvien yliopiston verkkoluentosarja syksyllä 2019 Kuusamossa Kuusamo 18.09.2019-11.12.2019
4 Ikääntyvien yliopiston verkkoluentosarja syksyllä 2019 Oulussa Oulu 25.09.2019-11.12.2019
5 Ikääntyvien yliopiston verkkoluentosarja syksyllä 2019 Pyhäjärvellä Pyhäjärvi 25.09.2019-04.12.2019
6 Ikääntyvien yliopiston verkkoluentosarja syksyllä 2019 Raahessa Raahe 11.09.2019-04.12.2019
7 Ikääntyvien yliopiston verkkoluentosarja syksyllä 2019 Ylivieskassa Ylivieska 25.09.2019-04.12.2019
8 Kirjoittajaryhmä senioreille Oulu 12.09.2019-28.11.2019
9 Kirjoittajaryhmä senioreille Oulu 16.01.2020-14.05.2020
10 Lempeä hyvän olon päivä senioreille Oulu 04.12.2019
11 Lempeä hyvän olon päivä senioreille Oulu 20.05.2020
12 Mobiilitreeniä senioreille, alkeiskurssi Oulu 28.01.2020-30.01.2020
13 Mobiilitreeniä senioreille, jatkokurssi Oulu 04.02.2020-06.02.2020
14 Nettikerho senioreille, alkeiskurssi Oulu 13.02.2020-23.04.2020
15 Nettikerho senioreille, teemakurssi Oulu 03.10.2019-05.12.2019
16 Nettikerho senioreille, teemakurssi Oulu 20.02.2020-30.04.2020
17 Seniorijooga, ryhmä 1 Oulu 27.09.2019-13.12.2019
18 Seniorijooga, ryhmä 1 Oulu 13.01.2020-06.04.2020
19 Seniorijooga, ryhmä 2 Oulu 30.09.2019-16.12.2019
20 Seniorijooga, ryhmä 2 Oulu 13.01.2020-06.04.2020
21 Seniorijooga, ryhmä 3 Oulu 27.09.2019-13.12.2019
22 Seniorin jooga & rentoutus Oulu 20.04.2020-18.05.2020
23 Seniorin lempeä jumppa Oulu 30.09.2019-16.12.2019
24 Seniorin lempeä jumppa Oulu 13.01.2020-06.04.2020
25 Sometellen - sosiaalisen median kurssi senioreille Oulu 12.02.2020-25.02.2020
26 Älylaite tutuksi -kurssi, Törmänen Kuusamo 31.10.2019-28.11.2019