Etusivu » Hyvinvointi ja harrasteet

Hyvinvointi ja harrasteet

  Koulutuksen nimi Toimipaikka Ajankohta
1 Akupunktio-koulutus, perusopinnot Oulu 10.01.2020-31.01.2021
2 Ekspressiivisen taideterapian perusteet 20 op Oulu 05.10.2019-06.09.2020
3 Ekspressiivisen taideterapian perusteet 20 op Oulu 26.09.2020-23.05.2021
4 Esinekuvaus studiossa -työpaja Kuusamo 10.10.2020
5 Haavoittuva mieli - tunnista ja tue Oulu 07.09.2020-14.09.2020
6 Hengittämällä helpottaa Oulu 09.10.2020-11.10.2020
7 Henkilökuvaus miljöössä Kuusamo 31.08.2020-04.09.2020
8 Intialaisen päähieronnan etäoppimisen kurssi Oulu 27.05.2020-31.07.2020
9 Itsemyötätunto Oulu 21.08.2020-22.08.2020
10 Jännittäjäryhmä – matka omaan itseen ja jännittämiseen (20 t) Oulu 26.10.2020-23.11.2020
11 Kielen- ja tekstinhuolto 2 op (LY) - XKIR0001 Raahe Syksy 2020-kevät 2021
12 Kirjallisuusterapeuttikoulutus 40 op Oulu Kevät 2021 - syksy 2023
13 Kirjoitetaan oma kirja Oulu 30.01.2020-30.09.2020
14 Kirjoitetaan oma kirja Oulu 03.09.2020-10.12.2020
15 Kokonaisvaltainen joogaohjaajan koulutus Oulu 07.08.2020-17.01.2021
16 Kokonaisvaltainen lapsijoogan ohjaajan koulutus Oulu 25.10.2019-31.10.2020
17 Kokonaisvaltainen rentoutusohjaajan koulutus Oulu 04.09.2020-13.02.2021
18 Kuva ja kehollisuus auttajan voimavarana Oulu 27.10.2020-24.11.2020
19 Kuvaaminen käsisalamalla -työpaja Kuusamo 29.08.2020
20 Laulupiirtämisen perusteet Oulu 28.09.2020
21 Lemmikkikuvauksen perusteet -työpaja Kuusamo 30.08.2020
22 Luontoharrastajan valokuvauskurssi Kuusamo 10.08.2020-14.08.2020
23 Luontohoiva -ohjaajakoulutus 10 op, 2020-2021 Kuusamo 26.10.2020-15.03.2021
24 Luova kasvi- ja maisemakuvaus Kuusamo 10.08.2020-14.08.2020
25 Luova kirjoittaminen 25 op (TY) Oulu 24.09.2019-31.12.2020
26 Luova kirjoittaminen 25 op (TY) Oulu, Ylivieska 23.09.2020-31.12.2021
27 Luova kirjoittaminen 35 op (TY) Oulu 24.09.2019-31.07.2020
28 Luova kirjoittaminen 35 op (TY) Oulu 18.09.2017-31.07.2020
29 Luova kirjoittaminen 35 op (TY) Oulu 25.09.2018-31.07.2021
30 Luova kirjoittaminen 35 op (TY) Oulu 23.09.2020-31.07.2023
31 Luovan kirjoittamisen jatkokurssi Oulu 19.08.2020-09.12.2020
32 Maalattu ruska - valokuvauksen erikoistekniikat Kuusamo 05.09.2020-09.09.2020
33 Mallivalokuvaus studiossa Kuusamo 12.10.2020-16.10.2020
34 Mindfulness tunnetaitovalmentaja 25 op Oulu 14.08.2020-28.02.2021
35 Puukkokurssi Oulu 06.11.2020-15.11.2020
36 Puukon tupen valmistaminen Oulu 21.11.2020-22.11.2020
37 Rajantaju - Kirjallisuusterapeuttinen kuuntelupaikka Oulu 21.01.2020-17.11.2020
38 Ruokakuvaus studiossa Kuusamo 17.10.2020
39 Selkokieli tutuksi! Oulu, Ylivieska 18.11.2020-19.11.2020
40 Simply Meditaatio Oulu 20.11.2020
41 Sinuiksi sienten kanssa -sienikurssi Oulu 07.09.2020-08.09.2020
42 Syysmaisema ja -taivas Kuusamo 05.09.2020-10.09.2020
43 Tee oma kirja Oulu 15.10.2020
44 TRE stressinpurkuliikkeet - etäoppimisen kurssi Oulu 27.05.2020-31.08.2020
45 Voimaa tunteista – valjasta tunne-energia käyttöösi Oulu 19.05.2020
46 Yöttömän yön kasvikuvauskurssi Kuusamo 03.08.2020-07.08.2020